Въпреки че е типичен Plug-in Hybrid, автомобила е запазил своята практичност и изглежда като нормален модел. Много е икономичен

Не веднъж съм споменавал, че съм умерен пурист. Не отричам новите технологии, но имам резерви. За мен меките хибриди не са решение. Харчат повече от конвенционалните модели и не си заслужават повечето пари. Но, друго нещо са Plug-in – хибридите
Pages: 1 2
